Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Przedszkolanka Kraków
Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kraina Odkrywcy Sp. z o. o.
Kraków
praca stacjonarna
1640 dni temu

Jesteśmy siecią przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • realizowanie programów wychowania przedszkolnego,
  • planowanie pracy dydaktycznej,
  • sporządzanie diagnozy z postępów w rozwoju dziecka,
  • zapewnianie dzieciom (uczniom) odpowiednich warunków do nauki i zabawy,
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym,
  • znajomość podstawowych aktów prawnych regulujących pracę opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjną,
  • znajomość etapów rozwoju dziecka w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym,
  • potwierdzone kwalifikacje do nauki języka angielskiego mile widziane.
Oferujemy:
  • dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy między 6:30 a 17:30,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.
Ważne informacje:
  • w formularzu poprosimy Cię o zaznaczenie zgód w związku z obowiązkiem RODO - jeśli chcesz, aby Twoje CV pozostało w naszej bazie pod kątem przyszłych rekrutacji prosimy zaznacz dobrowolną zgodę na przyszłe rekrutacje,
  • w ogłoszeniu nie piszemy o benefitach, bo dopiero je wdrażamy - więcej powiemy na rozmowie :)