Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
New Business Manager

Devire
Warszawa
praca stacjonarna
1595 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: warszawa

Nr ref.: PL40109

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego klienta, szukamy osób odpowiedzialnych za tworzenie relacji biznesowych w obszarze pozyskiwania partnerów na terenie Polski i Europy EU (software house'y, grupy mediowe, start-up'y) oraz klientów końcowych.

Opis stanowiska:

  • współtworzenie strategii związanej z pozyskiwaniem nowych partnerów i klientów na usługi i produkty technologiczne realizowane przez naszą firmę,
  • przygotowanie ofert oraz prezentacji handlowych w języku angielskim
  • bezpośrednie kontakty z klientami zagranicznymi
  • analiza w zakresie potencjału segmentów rynku i poszczególnych klientów,
  • praca w Warszawie (gotowość do odbywania podróży służbowych),
  • podróże, (wymagane prawo jazdy kat. B),
  • udział w konferencjach i imprezach branżowych na terenie Polski i Europy (targi, konferencje),
  • bezpośrednia współpraca z osobami na równorzędnych stanowiskach oraz Managerem odpowiedzialnym za rozwój całego działu.

Poradzisz sobie jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobrze znasz język angielski (w mowie i piśmie),
  • posiadasz wiedzę na temat branży digital / agencja interaktywna / software house
  • chcesz osiągać kolejne poziomy rozwoju swoich kompetencji i finansów,
  • dobrze organizujesz swój czas pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę wśród ekspertów branżowych i prawdziwych entuzjastów technologii oraz mediów,
  • udział w konferencjach i szkoleniach branżowych, związanych min. z technikami sprzedaży, trendami w e-biznesie,
  • przy okazji spotkań biznesowych  - podróże w ciekawe miejsca .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.