Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Ogrodnik Lubuskie
Ogrodnik z językiem niemieckim (k/m/d)

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
1770 dni temu

Ogłoszenie numer: 2490284, z dnia 2019-06-12

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje kandydatów (k/m) do pracy w Niemczech na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: O/05/2019

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Erfurt w Niemczech
  • dbanie o ogród
  • wycinanie i pielęgnacja roślin
  • koszenie trawy

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego ( A2-B1)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub adekwatne wykształcenie branżowe
  • gotowość do przeprowadzki do Niemiec i podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę – stawka 10,50 euro brutto/h
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • wsparcie polskiego konsultanta oraz Działu Welcome
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz