Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator CNC (m/k)

Trenkwalder

Dzierżoniów, Bielawa, Piława Górna

12 days ago

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Bielawa, Piława Górna
Nr ref.: CNC/DZ/0119
Obowiązki:
  • ustawianie i obsługa obrabiarek skrawających CNC (tokarki, frezarki, drążarki),
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów,
  • nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami.
Wymagania:
  • mile widziana znajomość systemu sterowania Fanuc, Heidenhain, Okuma, Siemens, Mazak,
  • mile widziani absolwenci szkół mechanicznych - możliwość szkolenia na danym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowie o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • brak monotonii pracy,
  • pracę w stabilnych warunkach atmosferycznych - klimatyzowana hala,
  • premie kwartalne i roczną,
  • rozbudowany system socjalny: wczasy pod gruszą, talony na Wielkanoc i Boże Narodzenie, karta Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne Medicover,
  • ubezpieczenie na życie,
  • przerwę 30-minutową wliczaną do czasu pracy,
  • elastyczność w pracy zmianowej,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Explore

Trenkwalder

Get to know the position: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Job Operator CNC