Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

HENAR jest nowoczesną firmą zajmującą sie projektowaniem, wykonywaniem i wdrażaniem rozwiązań
związanych z szeroko pojętą automatyzacją przemysłu.

Operator CNC
Miejsce pracy: Pruszków
Opis stanowiska:
  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
  • Realizacja programu obróbczego zgodnie z dokumentacja techniczną
  • Obsługa urządzeń pomiarowych w celu analizy po wykonawczej detali
  • Nadzór nad przebiegiem obróbki
  • Dbanie o powierzony park maszynowy oraz oprzyrządowanie
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi maszyn CNC
  • Znajomość sterownia HEIDENHAIN, SIEMENS SINUMERIC
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem
  • Praktyczna znajomość i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę na cały etat
  • Możliwość nieustannego rozwoju w ramach szkoleń
  • Ciekawe i rozwijające projekty
  • Świadczenia dodatkowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Get to know the position: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Job Operator CNC

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)