Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator linii produkcyjnej - naprawa maszyn

Beetsma Sp. z o.o.

Netherlands, Katwijk

13 hours ago

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii, na stanowisku: OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - branża spożywcza

Praca na terenie Holandii, Katwijk

Miejsce pracy: Netherlands / Katwijk
Nr ref.: Hol/12/2018
Zakres zadań:
  • obsługa i nadzór zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • prace instalacyjne, konserwacyjne i naprawcze linii,
  • dokonywanie prostych regulacji urządzeń wchodzących w skład linii, zarówno mechanicznych jak i elektrycznych
  • okresowa kontrola prawidłowości działania zespołów i podzespołów linii,
  • organizowanie bezpiecznego stanowiska pracy dla siebie i współpracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum rok,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę,
  • opiekę koordynatorów na terenie Holandii,
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport do pracy.

ZAPRASZAMY do kontaktu!

Żaneta: 508 569 173
Edyta: 790 570 454

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia klikając:

Explore

Get to know the position: Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych Job Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych

You are applying for the position of