Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze Operator Strugarki Zabrze
Operator Maszyn Skrawających

Elzab S.A. Zakłady Urządzeń Komputerowych
Zabrze
praca stacjonarna
2184 dni temu

Ogłoszenie numer: 1950391, z dnia 2018-04-30

ELZAB zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych oraz wypracowaliśmy mocną pozycję wśród dostawców wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen.

Na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

 poszukujemy osób logicznie myślących, pracujących z pasją i potrafiących współpracować z innymi. Zatrudniamy wiele utalentowanych osób, ale najbardziej liczysię dla nas praca zespołowa.

Główne zadania na stanowisku:

  • Terminowa i jakościowa realizacja zadań produkcyjnych

  • Wnioskowanie zmian mogących zwiększyć wydajność lub/i jakość realizowanych operacji

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność obsługi tokarki lub frezarki
  • Podstawowa znajomość sterowania CNC
  • Sumienność
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Szerokie perspektywy rozwoju
  • Bardzo dobre warunki i nowoczesne narzędzia pracy
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Stabilne zatrudnienie na mocy umowy o pracę
  • Praca w miłej atmosferze i profesjonalnym zespole