Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator / Mechanik Sprzętu Budowlanego

HR Support

Warszawa

52 days ago

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, wiodącej w Europie firmy w zakresie budowaniu, testowaniu i czyszczeniu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • Dbanie o prawidłowe działanie maszyn i sprzętu budowlanego
  • Obsługa i serwis maszyn na budowie
  • Naprawa części maszyn takich jak: kompresory, sprężarki, instrumenty pomiarowe
WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami w sytuacjach tego wymagających (wyjazdy dwu/trzy tygodniowe)
  • Wykształcenie techniczne-mechaniczne
  • Obsługa komputera
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu minimum dobrym

Mile widziane prawo jazdy kat. C/ C+E (możliwość pokrycia kosztów wyrobienia danej kategorii dla najlepszego kandydata).

FIRMA OFERUJE:
  • Umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny, następnie umowa o pracę na rok
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe oraz dodatkowe wynagrodzenia za wyjazdy służbowe)
  • Szkolenia z zakresu stanowiska operatora sprzętu
  • Możliwość uzyskania kwalifikacji dozoru technicznego
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Explore

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.

Get to know the position: Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Operator Sprzętu Budowlanego Job Operator Sprzętu Budowlanego