Operator Produkcji

HAGS Poland Sp. z o. o.

Sosnowiec

26 dni temu

HAGS Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

  • Montaż elementów metalowych i drewnianych przy użyciu elektronarzędzi, w oparciu o schematy, instrukcje, proste rysunki techniczne
  • Wsparcie w prostych pracach pomocniczych na innych działach (lakiernia mokra, lakiernia proszkowa, stolarnia, magazyn)
  • Zawieszanie i zdejmowanie elementów z ramek i linii podwieszanej, pakowanie, odbieranie desek, kompletowanie, udział w inwentaryzacji

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Łatwość uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Pracę w systemie dwuzmianowym

Informujemy, że Administratorem danych jest HAGS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji, a jeżeli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę, także w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail iod@hags.com.

Osoby, których aplikacje zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy.

Osoby, których aplikacje zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a dokumenty aplikacyjne zostaną usunięte.

W aplikacjach prosimy wpisać jedną z poniższych klauzul:

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego"

- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział wyłącznie w bieżącym procesie rekrutacyjnym;

albo:

• „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych na potrzeby realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych"

- w sytuacji, jeżeli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny