Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator załadunku / Pracownik techniczny

Lafarge

Poznań

261 days ago

Praca w Lafarge to...

  • Bezpieczeństwo
  • Innowacje
  • Ludzie
  • Odpowiedzialny biznes
  • Rozwój

... i nie tylko!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy:  Poznań

Segment: Logistyka i planowanie

Twoje zadania:
  • Obsługa załadunku i rozładunku materiałów sypkich na silosach,
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny urządzeń mechanicznych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych,
  • Utrzymywanie porządku na przeładowni,
  • Wykonywanie prac administracyjnych.
Nasze wymagania:
  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.
Twoje korzyści:
  • Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny
  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole
  • Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika
  • “Wczasy pod gruszą”, bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport
  • Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w rekrutacjach
  • Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami
  • Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych
Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Kim jesteśmy:
  • jesteśmy obecni
    w 90 krajach
    świata
  • mamy 2500
    nowoczesnych
    zakładów
  • generujemy
    32,6 mld CHF
    sprzedaży netto
  • nasz zespół to
    115 000 osób
    na całym świecie

Explore

Lafarge

Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych Lafarge wydobywa z naturalnych surowców potencjał niezbędny do kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Stawiając sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, Grupa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wykonawców, architektów i partnerów biznesowych. W każdym z 68 krajów kultywujemy nasze uniwersalne wartości: troskę o przyrodę, dbałość o pracowników oraz wspieranie społeczności lokalnych.

Get to know the position: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Job Mechanik

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (832)
Wałbrzych (61)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (194)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (239)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (991)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2188)
Radom (182)
Płock (54)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (69)