Newest jobs

Zobacz więcej ofert pracy

Swipe left or right
to go to next or previous job

Operator

ABB Sp. z o.o.

Łódź

46 days ago

Operator
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PL68899266_E1

Łódzka fabryka ABB to największe centrum produkcyjne spółki w naszym kraju. Pod jednym dachem, w pięciu zakładach, powstają transformatory mocy rozdzielcze, trakcyjne oraz komponenty i elementy izolacyjne do produkcji transformatorów. Zlokalizowany w Łodzi przy ulicy Aleksandrowskiej kompleks produkcyjny ABB zatrudnia ponad 1500 osób. Aktualnie do naszego Zakładu Transformatorów Mocy poszukujemy osób na stanowisko: Operator Dołącz do łódzkiego zespołu ABB! Jeżeli jesteś osobą chętną do nauki, ambitną i zaangażowaną – APLIKUJ! Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz: paulina.hebda@pl.abb.com

Zadania:
  • Obsługa wiertarek promieniowych i prasy krawędziowej CNC lub obsługa wycinarki plazmowej CNC;
  • Odpowiednie wykorzystanie dostępnych maszyn i urządzeń oraz materiałów w odniesieniu do planu produkcji;
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność odczytania informacji z rysunku technicznego;
  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z ABB;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej LuxMed;
  • Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Nagrody za polecenia nowych pracowników – od 1500 zł brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe;
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Explore

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Get to know the position: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Job Operator Maszyn

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (66)
Legnica (89)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (274)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (257)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (796)
Tarnów (79)
Nowy Sącz (77)
Mazowieckie:
Warszawa (2100)
Radom (180)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (249)
Nysa (56)