Zobacz więcej ofert pracy

Piekarz

PBSG Spółka Komandytowa
Szwecja
praca stacjonarna
1813 dni temu

Ogłoszenie numer: 2411904, z dnia 2019-05-07

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG Limited z siedzibą główną w Londynie. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego klienta poszukuje kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy w Szwecji w sezonie letnim, od 01 maja do 31 sierpnia br., na stanowisku:

Piekarz

Miejsce pracy: Szwecja

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie od podstaw wyrobów piekarniczych,
  • Dbałość o zapewnienie odpowiedniego zaprowiantowania,
  • Przestrzeganie standardów zgodnie z regulacjami HACCP.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (dyplom piekarza/cukiernika) lub ekwiwalent w doświadczeniu,
  • Min. 3-4 letnie doświadczenie na stanowisku piekarza,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa),
  • Gwarantowane minimum 173 godziny pracy miesięcznie,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę,
  • Bilet lotniczy do Szwecji i z powrotem.