Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pielęgniarka Niemcy
Pielęgniarz / Pielęgniarka

Collatio GmbH & Co. KG
Niemcy, Baden-Württemberg, Stuttgart, Leonberg, Muchen okolice
praca stacjonarna
2170 dni temu

Ogłoszenie numer: 1929271, z dnia 2018-05-09

Jesteśmy jedną z wiodących firm niemieckich Collatio Medical które rekrutują personel medyczny do naszych Klinik, Szpitali i placówek opieki Medycznej na terenie Niemiec. Posiadamy wykwalifikowany personel
mówiący w języku polskim służący Państwu pomocą. Jak również wspieramy Państwa w nauce j. niemieckiego i pomagamy uzyskać dla Państwa nostryfikację dyplomu.

Miejsce pracy: Niemcy, Baden-Württemberg, Stuttgart, Leonberg, Muchen okolice

Nr Ref.: NE/ 04 /2018

Opis stanowiska

Jesteśmy jedną z wiodących firm niemieckich Collatio Medical które rekrutują personel medyczny do naszych Klinik, Szpitali i placówek opieki Medycznej na terenie Niemiec. Z nami zawsze możesz zmienić swoje miejsce pracy, gdy nie będzie Ci odpowiadać. Również wspieramy Państwa w nauce j. niemieckiego i pomagamy uzyskać dla Państwa nostryfikację dyplomu na terenie Niemiec.

Wymagania

  • Wykształcenie pielęgniarskie: 3-letnie studia licencjackie badz magister
  • Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane lub 5-letnie liceum medyczne (wraz z udokumentowanym 3-letnim stażem pracy, zdobytym przez okres trzech kolejnych lat, nie dłużej niż pięć lat przed datą wydania zaświadczenia o stażu)
  • Znajomość języka niemieckiego A2/ B1 lub gotowość do podjęcia nauki
  • Gotowość do zamieszkania w Niemczech
  • Doświadczenie mile widziane ale nie konieczne

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą z niemieckim pracodawcą na warunkach niemieckiego prawa pracy bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - indywidualnie dopasowane do stopnia znajomości języka oraz doświadczenia
  • Zapewniamy wszechstronną, nieodpłatną pomoc w dopełnianiu administracyjnych procedur związanych z rozpoczęciem nowego życia w Niemczech
  • Pokrywamy koszta przejazdu Państwa z domu do pracy (zwrot za bilety)
  • Oferujemy zakwaterowanie od jednego pokoju, kawalerki do mieszkania 3 pokojowego (meble, tv , internet, agd, energia i woda Państwo nie płacą )
  • Nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec w ciągu 4-6 tygodni .
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.200 na rękę (3.800,00 brutto)
    500,00 € na początek pracy na rękę
  • Możliwość zmiany pracy na inną Klinikę bądź dom opieki
  • Pomoc w wypadkach nagłych - polskiej osoby
  • Pieniądze za święta i urlop
  • Płatny urlop 24 dni ,wzrasta co roku
    jeżeli zostania Państw z nami minimum 1 rok, dostają Państwo samochód firmowy
  • Możliwość pracy w Klinice, Domu opieki, Szpital, mobilna pielęgniarka w jednym mieście .
    kurs j. niemieckiego za darmo jeżeli będzie potrzebny

Wynagrodzenie

Od 9000 do 15000 PLN