Zobacz więcej ofert pracy

Podreferendarz

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1676 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 53856

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
- praca administracyjno-biurowa,
- gotowość do krajowych lub zagranicznych wyjazdów służbowych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
- użytkowanie sprzętu biurowego,
- praca siedząca przed komputerem z monitorem ekranowym,
- budynek Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez zapewnienie odpowiedniej szerokości ciągów komunikacyjnych, odpowiedniej szerokości drzwi, braku progów na ciągach komunikacyjnych i do pomieszczeń biurowych, wyłożenie na ciągach komunikacyjnych wykładziny antypoślizgowej, dostosowanie toalet, platformy przyschodowe zamontowane są przy schodach wewnętrznych prowadzących z holu głównego na korytarze parteru,
- budynek może stwarzać problemy dla osób niepełnosprawnych ruchowo, ze względu na korytarze dzielone drzwiami z samozamykaczami.

Zakres zadań

  • obsługa fotograficzna spotkań, konferencji prasowych i innych wydarzeń,
  • wykonywanie i obróbka komputerowa zdjęć do publikacji internetowych oraz wydawnictw,
  • projektowanie i wykonywanie prezentacji multimedialnych i infografik,
  • projektowanie grafik,
  • wykonywanie prac graficznych w zakresie Desktop Publishing (DTP),
  • uczestnictwo w wydarzeniach terenowych w celu obsługi fotograficznej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programów z pakietu Adobe CC (Ilustrator, Phpotoshop),
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • wykształcenie: średnie plastyczne,
  • 6-miesięczne doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora Desktop Publishing (DTP),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • znajomość prawa prasowego,
  • znajomość prawa autorskiego.
  • przeszkolenie w zakresie fotografii lub grafiki komputerowej.