Zobacz więcej ofert pracy

PR Manager

HR&IT BUSINESS PARTNER
wielkopolskie
praca stacjonarna
2072 dni temu
PR Manager
Kraków

W związku z rozwojem naszego Klienta poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu w roli PR Manager.

Twoje Obowiązki

  • opracowanie i realizacja strategii komunikacji dla produktów
  • kreatywne wyszukiwanie możliwości
  • tworzenie tekstów, newsów i raportów
  • współpraca z Head of Marketing i CEO przy projektach z obszaru komunikacji skierowanej do klientów zarówno w Polsce jak i za oceanem
  • budowanie relacji z partnerami

Twój Profil

  • co najmniej 3 lat doświadczenia w PR (digital, e-commerce)
  • umiejętność wyczucia produktu/-ów, tego, co tworzymy, entuzjazm, chęć przetestowania tego co tworzymy
  • otwartość na duże spektrum możliwości
  • pomysłowość i kreatywność
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • ogólna znajomość “produkcji” produktu w obszarze digital/e-commerce

Oferujemy

  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • udział w bardzo ciekawych projektach realizowanych wspólnie z zespołami
  • unikalne wyzwania związane pracą w firmie technologicznej, działającej także w USA
  • pracę w nieformalnym środowisku
  • możliwości rozwoju w ramach struktur firmy
  • płaska struktura i możliwości realizacji śmiałych inicjatyw
  • wsparcie w procesie relokacji do pięknego Krakowa

Nr agencji zatrudnienia: 11433
Please add the following clause: I agree to place my personal data contained in the recruitment documents (in particular: CV) in the HR & IT Business Partner database with its registered office in Kielce (25-715), at ul. Kołłątaja 22/18 and for their processing by HR & IT Business partner, also in the future, for recruitment purposes - in accordance with the Act of 29.08.1997 on the Protection of Personal Data (consolidated text, Journal of Laws of 2016, item 922 of At the same time, I declare that I have been informed about the voluntary provision of personal data and the right to access my data and correct it.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) w bazie danych HR&IT Business Partner z siedzibą w Kielcach (25-715), przy ul. Kołłątaja 22/18 oraz na ich przetwarzanie przez HR&IT Business partner, także w przyszłości, w celach rekrutacyjnych – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.