Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik do logistyki odpadów / Pracownik gospodarczy

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Oława

28 dni temu


Firma Gegenbauer Polska Sp.z o.o poszukuję osoby od zaraz na stanowisko Pracownik do logistyki odpadów / Pracownik gospodarczy.


Pracownik do logistyki odpadów / Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Oława

Zadania:
  • logistyka odpadów (w tym załadunek),
  • obsługa wózka widłowego,
  • dbanie o zewnętrzną część obiektu (utrzymanie czystości)
Wymagania:
  • chęć do pracy w systemie zmianowym (trzy zmiany od poniedziałku do piątku + jedna zmiana w sobotę wg. planu produkcji),
  • prawo jazdy - mile widziane,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • uprawnienia UDT,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.


Administratorem Twoich danych osobowych jest Gegenbauer Polska Sp. z o.o., 31-982 Kraków al. Jana Pawła II 190. Dane są zbierane dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pracownik do logistyki odpadów / Pracownik gospodarczy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych dla potrzeb rekrutacji w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gegenbauer Polska Sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zawartych w dokumentach dołączonych do aplikacji (Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Gegenbauer Polska Sp. z o.o. może przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody).

Poznaj

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Gegenbauer Polska Sp. z o.o od ponad dwudziestu lat działa na rynku Polskim. Wchodzi w skład grupy przedsiębiorstw zarządzanych przez Gegenbauer Holding SA & Co.Kg. z siedzibą w Berlinie. Specjalizuje się w dostawie kompleksowych usług Facility Management dla nieruchomości tj. zarządzania ich funkcjami technicznymi, ekonomicznymi i infrastrukturalnymi.Gegenbauer Polska Sp. z o.o. od wielu lat utrzymuje silną pozycję na rynku w sektorze usług Facility Management. Kompleksowe i indywidualne rozwiązania to nasza strategia, którą kierujemy się w codziennej pracy z klientami. Dopasowujemy się i rozwijamy zgodnie z trendami rynkowymi zachowując przy tym wysoką jakość świadczonych usług poprzez stosowanie nowoczesnych technologii. Inwestujemy w rozwój pracowników tak, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez zmieniające się warunki rynkowe.