Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Działu Rekrutacji

DAKO WORK Sp. z o.o. Sp. K

Gliwice

11 dni temu

Jesteśmy prężnie rozwijająca się Agencją Pracy DAKO WORK Sp. z o.o. Sp. K.

(CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 11272)

– należąca do grupy DAKO z Gliwic oraz DAKO Personal GmbH

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji pracowników
  • sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy
  • aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę na portalach rekrutacyjnych
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskania kandydatów do pracy
Wymagania:
  • doświadczenie w branży rekrutacyjnej
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • pozytywne nastawienie do pracy i otoczenia
  • umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem, samodzielny i usystematyzowany sposób pracy
  • mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego
Oferujemy:
  • pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia
  • praca jednozmianowa od pon – pt / 08:00 -16.30
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

Poznaj

P.H.U. DAKO sp.z.o.o.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji
Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Praca Specjalista ds. Rekrutacji