Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik magazynowy

Apteki Gemini

Gdańsk, GPNT, ul. Trzy Lipy

22 dni temu

Apteki Gemini obecne są na rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś jesteśmy jedną z największych sieci aptecznych, a nasze apteki zlokalizowane są na terenie całego kraju. Od 2008 roku prowadzimy również Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów i dostarczanie usług farmaceutycznych na najwyższym poziomie.

Miejsce pracy: Gdańsk, GPNT, ul. Trzy Lipy

Zakres zadań:
  • Kompletowanie produktów,
  • Pakowanie paczek,
  • Rozkładanie towaru,
  • Prace porządkowe na magazynie.
Oczekujemy:
  • Motywacji do pracy,
  • Dokładnego wykonywania powierzonych obowiązków,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju.
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu