Pracownik Magazynu Wyrobów Gotowych

BIOAGRA S.A

Głębinów

22 dni temu

BIOAGRA S.A. - czołowy producent etanolu i produktów paszowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głębinów
Opis stanowiska:
  • Obsługa stanowisk nalewczych etanolu do cystern samochodowych i kolejowych;
  • Obsługa instalacji komponowania mieszanek produktów na bazie etanolu;
  • Obsługa magazynu etanolu;
  • Obsługa procesu ważenia związanego z przyjęciem i wydaniem etanolu.
  • Wystawianie wymaganej dokumentacji magazynowej oraz transportowej.
  • Obsługa stanowiska pracy przy komputerze.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie
  • Znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • Otwartość na nowe wyzwania i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • Możliwość nauki języka angielskiego w czasie wolnym od pracy
  • Kartę sportową’Ticket Sport & Culture’.
BIOAGRA SA powstała w 2004 r. Obecnie jest największym w Polsce producentem bioetanolu i etanolu wytwarzanego z ziarna kukurydzy. Należący do firmy zakład produkcyjny, który mieści się niedaleko Nysy, jest jednym z największych pracodawców w regionie. Pracuje w nim blisko 150 osób. Znacznie większa liczba osób znajduje pracę w otoczeniu gospodarczym firmy, m.in. w sektorze usług i magazynowania, transporcie i rolnictwie.

Produkcja etanolu odbywa się zgodnie ze standardami ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 oraz standardem zrównoważonego rozwoju ISCC-EU. Firma bazuje na licencji KATZEN International Inc. (USA). To jedna z najbardziej innowacyjnych technologii na świecie, którą cechuje wysoka wydajność i relatywnie niskie zużycie energii. Opiera się na jednym z najpowszechniejszych procesów zachodzących w naturze, który nie obciąża środowiska odpadami, czyli fermentacji. Zakład produkcji etanolu należący do BIOAGRA SA stosuje tę proekologiczną technologię jako jedyny w kraju.

Partnerzy biznesowi BIOAGRA SA to znane koncerny paliwowe, farmaceutyczne, chemiczne oraz firmy z branży spożywczej i rolniczej.

DOŁĄCZ DO NAS!

Poznaj

Bakoma Sp. z o.o.

Poznaj nas!

Bakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Bakoma wdrożyła i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001.

Proces Rekrutacji Bakoma

1 Krok
Rozmowa Telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i spełnia nasze oczekiwania na stanowisko na które rekrutujemy możesz spodziewać się telefonu z naszej strony.

2 Krok
Rozmowa Rekrutacyjna

Jeśli po rozmowie telefonicznej nadal jesteś zainteresowany współpracą z nami umówimy spotkanie w dogodnym terminie – poznamy się bliżej.

3 Krok
Propozycja Współpracy

Jeśli na rozmowie warunki współpracy będą odpowiednie dla obu stron otrzymasz propozycję współpracy.

Więcej

Korzyści płynące z współpracy

Opieka medyczna Enel Med

Multisport

Możliwości z korzystania z ubezpieczenia grupowego

Kasa zapomogowo-pożyczkowa

Dofinansowanie do posiłków

Kursy językowe

Więcej

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier