Pracownik produkcji

Drosed Surowiec sp. z o.o.

Kisielany - Kuce

67 dni temu

Grupa Drosed Surowiec wchodzi w skład Grupy Drosed , a to jeden z największych producentów drobiu i wyrobów drobiowych w Polsce. Od 2000 roku Drosed należy do francuskiej Grupy LDC, która jest jednym z europejskich liderów w produkcji drobiu świeżego.

Miejsce pracy: Kisielany - Kuce
Obowiązki:
  • obsługa aparatów lęgowych,
  • wybieranie i selekcja piskląt ,
  • utrzymanie czystości w Zakładzie Wylęgu Drobiu,
  • i inne prace.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • chęć do pracy i stan zdrowia odpowiedni do pracy fizycznej,
  • samodzielność i dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
  • brak nałogów,
  • niekaralność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • dobre, bezpieczne warunki pracy,
  • przyjazna atmosfera,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowe.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez Drosed Surowiec sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacji.” Administratorem Danych Osobowych jest Drosed Surowiec sp. z o.o.. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny