Swipe left or right
to go to next or previous job

Product Manager (sprzęt medyczny)

Work & Business Solutions

Łódź

9 days ago

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź
Nr ref.: PM/PI/19
Zadania:
  • Udzielanie merytorycznego wsparcia Regionalnym Przedstawicielom Handlowym na podległym obszarze (województwa: lubuskie, zachodnio – pomorskie, kujawsko – pomorskie, lubelskie, podlaskie, mazowieckie).
  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi klientami.
  • Prezentowanie produktów firmy.
  • Wsparcie merytoryczne klienta również podczas zabiegów, jako konsultant / obserwator.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń dla personelu medycznego.
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego (endoskopia, laryngologia, chirurgia).
  • Znajomość branży medycznej oraz środowiska szpitalnego.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Premie uzależnione od wyników pracy.
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.
  • Narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer oraz telefon.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (Medicover, Karta Multisport, ubezpieczenie).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.”

Explore

Get to know the position: Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny to osoba, która odpowiada za prezentowanie produktów medycznych firmy oraz zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klienta i sprzedaży. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: promowanie i sprzedaż produktów medycznych firmy na wyznaczonym terenie, kreowanie marki firmy, ścisła współpraca ze środowiskiem medycznym oraz przygotowywanie ofert sprzedaży i ich wycena, a ...
Przedstawiciel Medyczny Job Przedstawiciel Medyczny

You are applying for the position of