• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Front-end Developer Lubelskie
Programista / Front-end Developer (m/k)

IMAR Service Group
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1635 dni temu

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Budowanie aplikacji Web przy użyciu HTML/CSS/Bootstrap/Javascript/WebApi,
  • Tworzenie baz danych,
  • Tworzenie zapytań i procedur SQL,
  • Współpraca z jednostkami biznesowymi na etapie zbierania wymagań.
Wymagania:
  • Praktycznej znajomości: HTML, CSS, JavaScript, Bootstrap, .NET, WebApi 2.0, MS SQL,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Komunikatywności,

Dodatkowym atutem będzie znajomość budowy aplikacji mobilnych.

Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od indywidualnych umiejętności/doświadczenia),
  • Umowę o pracę,
  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie, obsługującej szeroki zakres procesów,
  • Możliwość skorzystania, w bardzo atrakcyjnych cenach z różnego rodzaju benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, karty Multisport).