Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista FRONT-END

Transition Technologies S.A.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1794 dni temu

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie,
w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i  poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.
Dołącz do nas jako:
Miejsce pracy: Lublin
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy
Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych
  • Wsparcie w diagnozie i rozwiązywaniu błędów produkcyjnych
  • Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi oraz integracyjnymi
  • Praca zgodnie z metodyką Scrum
  • Wykonywanie code review na pull-requestach
Wymagania:
  • Co najmniej 1,5 roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:
    • HTML5, CSS
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript
    • Znajomość Bootstrap
    • AngularJS
    • webserwisy REST
Mile widziane:
  • Znajomość: AngularJS 2, TypeScript, swagger, Node.js, NPM Protractor, Jasmine, Karma, Docker, top 10 podatności OWASP
U NAS SPOTKASZ SIĘ Z

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgodny na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.