Zobacz więcej ofert pracy

Programista iOS

uPaid Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2040 dni temu
Miejsce pracy: Lublin

Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez uPaid. Mile widziane osoby z aspiracjami na lidera zespołu.

ZADANIA I WYMAGANIA
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji iOS poparte przykładami
  • umiejętność korzystania z CocoaPods i Core Data
  • znajomość wzorców projektowych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność korzystania z serwisu stackoverflow.com
  • chęć upraszczania i automatyzacji codziennych zadań
  • angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną. Mile widziany komunikatywny
  • umiejętność pracy w zespole
CO OFERUJEMY?
  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Nauka języka angielskiego w biurze w godzinach pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, opieka medyczna
  • Wyjazdy integracyjne – góry, żagle, itp.
  • Premie roczne
  • Udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych
  • Owocowe wtorki
  • Chillroom z xBox'em
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez uPaid sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z rozporządzeniem UE dotyczącym przetwarzania danych osobowych (nr 2016/679, tzw. RODO) oraz ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."

albo, jeżeli chcesz wziąć udział również w naszych przyszłych rekrutacjach oraz rekrutacjach prowadzonych przez naszych partnerów:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez uPaid sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Fenige sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz Quicko sp. z siedzibą w Tarnowskich Górach zgodnie z rozporządzeniem UE dotyczącym przetwarzania danych osobowych (nr 2016/679, tzw. RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych."

Administratorem Twoich danych osobowych jest uPaid sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cząstkowska 14, 01-689 – kontakt biuro@upaid (a w przypadku współadministratorów również: Fenige sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cząstkowska 14, 01-689 Warszawa – kontakt kontakt@fenige.pl oraz Quicko sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach, ul. Sienkiewicza 49, 42-600 Tarnowskie Góry – kontakt kontakt@quicko.pl). Z Inspektorem Ochrony Danych administratora możesz skontaktować się pod adresem iod@upaid.pl (a w przypadku współadministratorów również: iod@fenige.pl i iod@quicko.pl). Podanie danych osobowych w ofercie pracy jest warunkiem niezbędnym wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie zgody kandydata do pracy w celu prowadzenia rekrutacji. Administrator (albo współadministratorzy) przetwarzają też dane osobowe na podstawie prawnie uzasadnionych interesów w postaci ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Odbiorcami danych osobowych mogą być dostawcy usług rekrutacyjnych w celu przeprowadzania rekrutacji dla administratora (albo współadministatorów). Twoje dane osobowe przetwarzane są w przypadku zgody na jedną rekrutację przez okres 3 miesięcy, a w przypadku zgody na przyszłe rekrutacje przez okres 2 lat oraz przez okres niezbędny dla ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo do żądania od administratora (albo współadministratorów) dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych osobowych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Masz również prawo wnieść skargę w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.