Zobacz więcej ofert pracy

Programista P&P (Pick & Place)

BURY Sp. z o.o.
Mielec
praca stacjonarna
1670 dni temu

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Mielec
Zadania na stanowisku:
  • programowanie automatów w procesie produkcyjnym SMT
  • optymalizacja procesu produkcyjnego SMT
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek elektronika lub pokrewny
  • umiejętność analizy schematów elektronicznych
  • znajomość programów CAD/CAM
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • udział w ciekawych projektach
  • karty MultiSport