Zobacz więcej ofert pracy

Programista RoR (Ruby on Rails)

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1852 dni temu

Zmień z nami pracę na lepszą!

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PR/CP/032019

Oferujemy:

  • możliwość systemu zdalnego - pracuj z dowolnego miejsca w Polsce;
  • do wyboru zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną;
  • komputer (MacBook) oraz dodatkowe akcesoria;
  • co pół roku podwyższenie stawki wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:

  • praca w profesjonalnym zespole programistów;
  • tworzenie operacji w oparciu o Scrum i Agile;
  • działania wykorzystujące Continuous Integration, Continuous Delivery, Cod Review

Oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku programisty Ruby on Ralis (RoR);
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).