Swipe left or right
to go to next or previous job

Programista RoR (Ruby on Rails)

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Gdańsk

27 days ago

Zmień z nami pracę na lepszą!

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: PR/CP/032019

Oferujemy:

  • możliwość systemu zdalnego - pracuj z dowolnego miejsca w Polsce;
  • do wyboru zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt;
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną;
  • komputer (MacBook) oraz dodatkowe akcesoria;
  • co pół roku podwyższenie stawki wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:

  • praca w profesjonalnym zespole programistów;
  • tworzenie operacji w oparciu o Scrum i Agile;
  • działania wykorzystujące Continuous Integration, Continuous Delivery, Cod Review

Oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku programisty Ruby on Ralis (RoR);
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2).

Explore

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o. o. posiadamy certyfikat w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia o numerze 7254.

Get to know the position: Programista Ruby on Rails

Ruby on Rails jest to program stworzony w celu sprawniejszego tworzenia aplikacji webowych. Umożliwia bowiem szybsze i łatwiejsze pisanie kodu. Zastosowane w nim zostały reguły DRY (Don’t repeat yourself) oraz COC (Convention Over Configuration). Pierwsza z nich polega na unikaniu tej samej pracy, a druga na zastępowaniu samodzielnej konfiguracji poprzez gotowe rozwiązania. W RoR można zwiększać ...
Programista Ruby on Rails Job Programista Ruby on Rails

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (47)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (268)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2250)
Radom (173)
Płock (91)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)