Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Programista

BURY Sp. z o.o.

Mielec

24 dni temu

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych wykorzystywanych w branży Automotive w związku z silnym rozwojem obecnie poszukujemy:

Programista
Miejsce pracy: Mielec
Zadania na stanowisku:
  • tworzenie rozszerzeń i nowych rozwiązań w systemie MS Dynamics AX i aplikacjach własnych
  • tworzenie aplikacji webowych w technologii ASP.NET MVC oraz frameworkach JavaScript
  • udział w definiowaniu wymagań funkcjonalnych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • testowanie wytworzonego kodu
  • utrzymywanie wytworzonego kodu
  • kontakt z klientem wewnętrznym w środowisku międzynarodowym
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętność programowania w językach i technologiach C#, X++, ASP.NET MVC, JavaScript
  • doświadczenie zawodowe związane z programowaniem
  • praktyczna znajomość środowiska MS Visual Studio oraz platformy .NET,
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz języka T-SQL
  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • mile widziana znajomość systemu MS Dynamics AX
  • mile widziana znajomość tworzenia aplikacji z wykorzystaniem platformy MS SharePoint 2013
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolności analityczne
  • umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • udział w ciekawych projektach
  • karty MultiSport
  • stabilne zatrudnienie
Poznaj stanowisko: Programista .NET
.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Praca Programista .NET