Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Property Manager

ARPI Staffing Sp. z o. o.

Warszawa

19 days ago

Poszukujemy doświadczonej, wielozadaniowej osoby na pełne wyzwań stanowisko – Property Managera, dedykowanego do nieruchomości biurowych. Priorytetem na tym stanowisku jest wiedza techniczna, wielozadaniowość, umiejętność zarządzania relacjami i wyznaczania priorytetów.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Aktywne zarządzanie nieruchomością
  • Sporządzanie  bieżących raportów oraz analiz na potrzeby właściciela nieruchomości
  • Przygotowanie budżetów OpEX, CaPex
  • Analiza kosztów, dekretowanie faktur
  • Kontrola i analiza przychodów nieruchomości
  • Zarządzanie spływem należności, gwarancjami, ubezpieczeniami
  • Bieżący kontakt z najemcami i właścicielem nieruchomości
  • Nadzór nad codziennym funkcjonowaniem nieruchomości – rozwiązywanie problemów, szybkie reagowanie
  • Współpraca z kontrahentami i dostawcami usług, serwisami, organizacja przetargów
  • Dbałość i weryfikowanie dokumentacji formalno–prawnej oraz technicznej
  • Monitorowanie umów serwisowych oraz kosztów wykonania prac konserwacyjnych i serwisowych
  • Koordynacja i monitorowanie prac technicznych prowadzonych na nieruchomości
Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie techniczne)
  • Doświadczenie w obszarze branży technicznej, w zarządzaniu nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym
  • Wiedza techniczna z zakresu branży budowlanej i technicznej
  • Znajomość przepisów prawa z zakresu zarządzania nieruchomościami i budownictwa
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Motywacja do pracy, koncentracja, energiczność
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Zdolność do szybkiej adaptacji w nowym środowisku
  • Dobre zdolności analityczne
  • Spostrzegawczość, doskonała umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętności negocjacyjne i zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko z szerokimi możliwościami rozwoju
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu – zależnie od preferencji Kandydata
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Kandydata
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i współpracy w dynamicznym, zgranym zespole specjalistów

Explore

ARPI Staffing jest częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, obecnego w Polsce od 2001 roku. Oferujemy usługi rekrutacyjne obejmujące zatrudnienie na stałe, pracę tymczasową, rozwiązania typu ,,try & hire" oraz całkowity outsourcing pracowniczy wybranych obszarów działania spółki. Obecnie dla naszego Klienta, lidera na Polskim rynku w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem i rozbudowywaniem sił sprzedaży, szukamy kandydatów do pracy na stanowisko:

Get to know the position: Administrator Nieruchomości

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Administrator Nieruchomości Job Administrator Nieruchomości

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)