Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Horyzont Doradztwo Personalne

Warszawa

30 dni temu

Dla firmy będącej częścią międzynarodowej grupy działającej w branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego (HoReCa) na rejon Warszawy i okolic. Stanowisko przewidziane jest dla osoby z doświadczeniem w branży HoReCa i umiejętnością współpracy z klientami z kanału gastronomicznego.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 3843HT
Zadania:
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz analiza możliwości rozwoju,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • analiza działań konkurencji, wdrażanie strategii sprzedażowych,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz.
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie w szeroko rozumianym B2B (np. współpraca z domami społecznymi, pralniami, szpitalami, biurami, rynkiem gastronomicznym),

  • doświadczenie w sprzedaży w branży HoReCa (np. sprzedaż alkoholi, mrożonek, fmcg, chemii),
  • znajomość branży chemicznej,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych i prowadzenia negocjacji handlowych,
  • komunikatywność, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • predyspozycje sprzedażowe.
Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • do wynagrodzenia podstawowego system premii i prowizji,
  • samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, tablet),
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • karta Multisport, ubezpieczenie grupowe – Compensa.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.