Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

AXA Polska S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4706 dni temu

Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną korporacją finansową o światowej renomie. Kluczem do sukcesu są dla nas Współpracownicy. Zostań jednym z nich. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji - rozpocznij karierę w branży ubezpieczeniowej. Oferujemy Ci indywidualny rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze oraz satysfakcję z wykonywanej pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy do współpracy osób na stanowisko

Przedstawiciel
Ubezpieczeniowo-Finansowy
Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:
  • profesjonalne doradztwo finansowe
  • aktywne poszukiwanie klientów
  • osiąganie założonych celów sprzedażowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia minimum średniego
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • bardzo dobrej komunikatywności
  • samodzielności w działaniu
  • orientacji na rozwój i rezultat
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez AXA Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (00-867), przy ul. Chłodnej 51 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych innym spółkom Grupy AXA, tj., AXA TUiR S.A., AXA Życie TU SA, AXA PTE S.A., AXA TFI S.A. w celach związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez te spółki. Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania