Zobacz więcej ofert pracy

Przewodnik po Warszawie

WPT1313
Warszawa
praca stacjonarna
1621 dni temu

Ogłoszenie numer: 2743869, z dnia 2019-11-11

WPT1313 Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne

Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne WPT 1313 to pierwsza na rynku warszawskim tak dynamicznie rozwijająca się̨ firma turystyczno-eventowa świadcząca usługi wyłącznie w zabytkowych pojazdach.

Obszary działalności: wycieczki tematyczne, indywidualne i grupowe, gry miejskie, imprezy integracyjne dla firm

Nasze samochody: Fiaty 125p, Fiaty 126p oraz autobusy Jelcze są dziś wizytówką turystyczną Stolicy. Wycieczki oraz eventy prowadzimy w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim, japońskim. Odbiorcami naszych usług są zarówno klienci odwiedzający Warszawę prywatnie jak i pośrednicy i biura podróży.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba posiadająca dużą wiedzę o Warszawie, znająca historię Stolicy, prawdziwy pasjonat miasta. Wymagamy doskonałej znajomości języka angielskiego oraz prawa jazdy kat B. Mile widziane doświadczenie w branży turystycznej.

Zadaniem głównym przewodnika jest realizowanie prywatnych oraz grupowych wycieczek po Warszawie i zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie.

Jesteś zmotywowany/zmotywowana, żeby związać się z branżą eventowo-turystyczną i posiadasz rozległą wiedzę na temat naszego miasta? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, wyślij do nas swoje CV.

Nie wymagamy posiadania licencji przewodnika, Twoja wiedza i osobowość jest dla nas najważniejsza.

Wymagania

  • Doskonała znajomość historii Warszawy
  • Dyspozycyjność. Niektóre wycieczki rozpoczynają się bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia.
  • Profesjonalizm
  • Doskonała znajomość jęz. angielskiego (inne języki mile widziane)
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: anglistyka lub historia)
  • Prawo jazdy kat B
  • Obywatelstwo polskie

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Elastyczny grafik
  • Szkolenie w zakresie obsługi pojazdów zabytkowych
  • Miłą atmosferę w pracy