Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

QA Engineer

Power Media

Warszawa

18 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

QA Engineer
Miejsce pracy: WarszawaNr ref.: QA/WAW/JW

Firma naszego klienta, współpracująca z USA, Japonią i EU, która specjalizuje się w badaniach  rozwoju zaawansowanego oprogramowania systemowego poszukuje osób na stanowisko Automated Tests Developer oraz Principal QA Developer. Poszukujemy kandydatów, którzy chcą dołączyć do płaskiej struktury, w której każdy może wykazać się inicjatywą, gdzie stosuje się zwinne techniki wytwarzania oprogramowania.

Obowiązki:

  • utrzymanie pakietu testowego produktu, zwłaszcza e2e
  • przeprowadzanie refaktoryzacji / uproszczeń w celu utrzymania dobrego kodu testowego e2e
  • pomoc programistom w pisaniu testów e2e poprzez dzielenie się wiedzą i dobrymi praktykami
  • pisanie testów e2e

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wyższe wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność płynnego mówienia / pisania w języku polskim i angielskim
  • doświadczenie w kodowaniu, szczególnie w Protractor / Selenium

Mile widziane doświadczenie z:

  • Unix / Linux
  • systemami rozproszonymi i równoległymi
  • machine learning
  • sieciami
  • tworzeniem dużych systemów oprogramowania lub tworzeniem oprogramowania zabezpieczającego

Oferta naszego klienta:

  • elastyczny czas pracy
  • praca w małych zespołach (3-5 osób) w wydzielonych pokojach
  • nowatorskie projekty: między innymi distributed systems, storage, big data, computer vision
  • miejsce do gry w piłkę nożną (i możliwość dołączenia do drużyny)
  • wyjścia integracyjne i sportowe (mecze tenisa, bieganie, wspinaczki)
  • kreatywny i chętnie dzielący się doświadczeniem zespół
  • niekorporacyjny charakter pracy, luźna i przyjazna atmosfera
  • bardzo dobra lokalizacja (blisko do metra, przystanek Kabaty)
  • dla chętnych delegacje do Japonii, USA i nie tylko
  • hackatony
  • parking na rowery
  • play room

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Poznaj stanowisko: Tester
Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Praca Tester