Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik Wodny

EURO-HOTELE SP. Z O.O.
Kraków
praca stacjonarna
2136 dni temu

Ogłoszenie numer: 1997331, z dnia 2018-06-18

Kompleks dwóch hoteli z 393 pokojami, 16 multimedialnymi salami konferencyjnymi oraz premium wellness SPA no. 5, działający pod markami z rodziny Hilton Worldwide w Krakowie - Doubletree by Hilton hotel Krakow & Convention Center oraz Hampton by Hilton Krakow, poszukują idealnego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy ratownika wodnego w dni weekendowe. Praca od piątku od 16 do 22, w soboty od 6 – 22 (zmiana poranna lub wieczorna), w niedzielę od 6 do 16

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Nadzór i dbanie o bezpieczeństwo gości hotelowych korzystających z basenu oraz saun
  • Dbanie o wizerunek swojego miejsca pracy poprzez dbałość o standardy i czystość
  • Zaangażowanie, pozytywne nastawienie
  • Komunikatywność, otwartość na bezpośredni kontakt z gościem

Wymagania

  • Uprawnienia ratownika wodnego zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Miła aparycja oraz umiejętności nawiązywania dobrych relacji z gośćmi
  • Kultura osobista
  • Znajomość języka obcego będzie atutem
  • Chęci do pracy, uczciwość i pozytywne nastawienie
  • Gotowość do pracy również w dni wolne od pracy i święta
  • mile widziane będzie posiadanie książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy

  • Przyjazne i komfortowe warunki pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie 15 -20 zł w zależności od doświadczenia