Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor

manBase S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3865 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierający procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Redaktor
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • redagowanie i adiustowanie tekstów przeznaczonych do publikacji
  • dbanie o właściwy przepływ informacji i materiałów redakcyjnych
  • współtworzenie profilu Facebook
  • kontrolowanie terminów
  • kontakty z autorami artykułów
  • wspieranie zadań redaktora naczelnego, w tym przy planowaniu czasopisma
  • współtworzenie projektów wydawniczych

Wymagania:
  • doświadczenie w redagowaniu i pisaniu tekstów (lekkie pióro)
  • bardzo dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • znajomość mediów społecznościowych
  • zdolności organizacyjne
  • zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • duże możliwości rozwoju
  • możliwość pozyskania nowych umiejętności i wiedzy

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922