Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor

MURATOR S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
3858 dni temu

MURATOR S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do pracy w portalu internetowym kandydatów na stanowisko:

Redaktor
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • tworzenie artykułów o tematyce kobiecej, modowej i show-biznesowej
  • relacje z wydarzeń kulturalnych i modowych (także wideo)
  • wywiady z gwiazdami
  • planowanie i inicjowanie tematów

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w serwisach internetowych na stanowisku redaktor
  • znajomość rynku serwisów internetowych o tematyce kobiecej / life-stylowej (polskich i zagranicznych)
  • lekkie pióro, umiejętność sprawnego pisania, redagowania oraz pozyskiwania informacji
  • znajomość social mediów i umiejętność inicjowania procesów społecznościowych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość praktyk SEO oraz narzędzi Google Analitycs, Web Analytics, Gemius Traffic

Oferujemy:

  • pracę na cały etat w dużym portalu internetowym (miejsce pracy: Warszawa)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w firmie o wysokiej renomie
  • pracę w twórczej atmosferze i profesjonalnym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)