Zobacz więcej ofert pracy

Referent

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Mińsku Mazowieckim
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
1652 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Ogłoszenie o naborze Nr 55549

Warunki pracy

- praca przy komputerze
- praca w budynku parterowym z podjazdem dla osób niepełnosprawnych ruchowo
- bariery architektoniczne (kontrole w miejscach nieprzystosowanych dla osób niepełnosprawnych)
- toalety niedostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych
- brak oznaczeń dla osób niewidomych
- brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym

Zakres zadań

  • obsługa kancelaryjna Inspektoratu
  • wysyłanie korespondencji i przesyłek
  • udzielanie informacji interesantom
  • prowadzenie spraw dotyczących gospodarki transportowej
  • prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania
  • wystawianie rachunków dla podmiotów nadzorowanych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie administracyjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość obsługi programu MS Office
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość obsługi platformy e-PUAP
  • umiejętność pracy własnej i w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • wykonywanie zadań pod presją czasu