Zobacz więcej ofert pracy

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Łodzi
Łódź
praca stacjonarna
1642 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 55458

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

• praca w siedzibie Urzędu na stanowisku administracyjno-biurowym z przewagą wysiłku umysłowego,
• praca przeważnie siedząca, przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy,
• narzędzia pracy - sprzęt biurowy (np. komputer, drukarka, niszczarka, itp.)

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

• stanowisko pracy oświetlone światłem naturalnym i sztucznym,
• stanowisko pracy zlokalizowane w głównym budynku czteropiętrowym,
• Urząd zlokalizowany w kompleksie dwóch budynków, budynek główny IV piętrowy, wyposażony w windę ( dojeżdżającą do III piętra), drugi budynek parterowy, oba budynki posiadają podjazd dla wózków inwalidzkich,
• na parterze budynku głównego znajduje się pomieszczenie higienicznosanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • prowadzenie postępowań podatkowych zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa,
  • opracowywanie wnoszonych przez podatników wniosków, odwołań i zażaleń,
  • udzielanie pisemnych informacji podmiotom uprawnionym,
  • obsługa interesantów w podległym zakresie,
  • archiwizacja zgromadzonych dokumentów w zakresie działania komórki.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego oraz przepisów ustawy Ordynacja podatkowa,
  • komunikatywność, umiejętność przekazywania informacji,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • cierpliwość, dokładność, uprzejmość,
  • systematyczność,
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi aplikacji i systemów informatycznych MF i IAS obsługiwanych na stanowisku pracy,