Regionalny kierownik sprzedaży w dziale systemów dla gospodarki odpadami

BEWA Sp. z o.o. Sp. K.

Lubuskie

8 dni temu

Firma BEWA jest przedsiębiorstwem polskim, założonym w roku 1993, specjalizującym się w produkcji prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetonowych stosowanych przy budowie systemów kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także elementów nietypowych np. płyty fundamentowe, komory, przystanki autobusowe, obudowy pojemników na odpady. Prężny rozwój przedsiębiorstwa powiązany ze zdobyciem uznania dla oferowanych produktów i usług pozwolił na systematyczne poszerzenie rynków zbytu - obecnie produkty BEWA są doskonale rozpoznawane na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: woj. lubuskie

Zadania do realizacji na oferowanym stanowisku:
  • rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • planowanie i realizacja celów sprzedażowych
  • bezpośrednie wizyty i kontakty z odbiorcami mające na celu utrzymywanie pozytywnych relacji
  • monitoring rynku pod względem planowanych inwestycji
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym (mile widziane w branży materiałów budowlanych lub w sprzedaży dóbr inwestycyjnych, a także współpraca z samorządami i biurami projektowymi)
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne (budowanie relacji z klientem)
  • dobra znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego
  • posiadanie kompetencji negocjacyjnych i handlowych
  • umiejętności obsługi pakietu Office
  • znajomość programu AutoCAD
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
W zamian oferujemy:
  • perspektywę wieloletniej współpracy i atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • udział w ciekawych, różnorodnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie – u nas Twoja pensja rozwija się razem z Tobą,
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe,
  • narzędzia pracy,
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swojego CV na adres

za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Firma BEWA jest przedsiębiorstwem polskim. Powstała w 1993 r. Początkowo zajmowała się w produkcją drobnych elementów betonowych.

Od 1995 roku firma wyspecjalizowała się w produkcji urządzeń separujących wody opadowe i technologiczne oraz oczyszczających ścieki bytowo-gospodarcze. Prężny rozwój przedsiębiorstwa powiązany ze zdobyciem uznania dla oferowanych produktów i usług pozwolił na systematyczne poszerzenie rynków zbytu - obecnie produkty BEWA są doskonale rozpoznawane na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych.
Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej