Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Front-end Developer Wrocław
Regular / Senior Node.js Fullstack Developer

Hicron Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1791 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław

Specjalność HICRON to sprzedaż, wdrożenia i obsługa posprzedażna zaawansowanych rozwiązań z zakresu IT. Dzięki zespołowi specjalistów oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanych projektów SAP. Dodatkowo proponujemy usługi integracji oraz projektowania dedykowanych, innowacyjnych rozwiązań IT (.NET, Java). W HICRON łączymy możliwości jakie daje branża IT, międzynarodowe projekty oraz atmosferę firmy o polskich korzeniach.

Opis stanowiska
  • Rozwój funkcjonalności aplikacji związanej z szeroko pojętym construction industry
  • Transparentna i partnerska współpraca z klientem z UK
  • Proaktywne proponowanie rozwiązań technologicznych klientowi
  • Praca w Agile
  • Szerokie spojrzenie na inżynierię oprogramowania, świadomość QA, AWS oraz DevOps
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu
  • Definiowanie i proponowanie najlepszych praktyk wytwarzania oprogramowania
Wymagania
  • Doświadczenie komercyjne na stanowisku Front-end Developera
  • Znajomość node.js, Angular, TypeScript
  • Doświadczenie w pracy w Scrumie
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość/chęć rozwoju w obszarze rozwiązań cloudowych
  • Wysokie zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywność i otwartość umysłu
  • Poczucie humoru:)
Oferujemy
  • Udział w rozwojowych projektach dla klientów zagranicznych w metodologii Agile
  • Praca w organizacji otwartej na inicjatywy pracowników, gdzie komunikacja na każdym szczeblu jest otwarta, a procesy nie ograniczają kreatywności
  • Elastyczny czas pracy - start 7:30-10:00 z możliwością home office
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka niemieckiego, budżet integracyjny i wiele innych oraz ciekawe inicjatywy społeczne, integracyjne i sportowe