Praca.pl Praca
Kierowca C+E zachodniopomorskie

Praca Kierowca C+E zachodniopomorskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Kierowca CE

    Silva Sp. z o.o.   Szczecin    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    14 godz.
    Zakres zadań: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2-zmianowy)
  • Kierowca C+E (bez doświadczenia)

    Silva Sp. z o.o.   Szczecinek    praca stacjonarna
    3 dni
    Zakres zadań: Przewóz surowca drzewnego na terenie zakładu w Szczecinku (hakowiec z kontenerem) Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasach
  • Kierowca C+E

    Silva Sp. z o.o.   Szczecinek    praca mobilna
    6 dni
    Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2 -zmianowy) Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski (weekendy w domu)