Praca.pl Praca Lubelskie
Kierownik Kontraktu

Praca Kierownik Kontraktu lubelskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Kierownik Kontraktu z j. niemieckim (energetyka)

    Praca.pl Sp. z o.o.   lubelskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj bez CV
    20 godz.
    Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem projektowym (np. kierownicy, monterzy, spawacze), Planowanie i wykonywanie uzgodnionych prac, Nadzór nad pracami zgodnie z projektem, Rejestrowanie pracy i wewnętrzne kontrole, Koordynacja zasobów ludzkich, Organizacja dostaw, Współpraca z klientem/inwestorem.
  • Brygadzista kontraktu

    TNS Sp. z o.o.   lubelskie
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: nadzór nad realizacją planów produkcyjnych; zarządzanie zespołem; Wymagania: znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym; znajomość rysunku technicznego pod kątem składania i montowania części do koparek (łyżki, ramiona); doświadczenie w pracy przy...

    Jww Invest S. A.   lubelskie
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Miejsce pracy: Projekty na terenie Niemiec oraz Polski Twoje przyszłe zadania: zarządzanie zespołem realizacji projektu (brygadziści, monterzy, spawacze), planowanie i realizacja zakresu prac ustalona z Zamawiającym, nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu, prowadzenie...
  • Administrator Kontraktu

    NES Global Talent   Lublin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    ZADANIA: odpowiedzialność za dokumentację kontraktu budowlanego; kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami; opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz Inwestora, poleceń zmian, roszczeń zgodnie z procedurami FIDIC; przygotowywanie dokumentacji...