Praca Konstruktor wielkopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Konstruktor

    Praca.pl Sp. z o.o.   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Projektowanie nowych produktów oraz komponentów, Optymalizacja istniejących już rozwiązań konstrukcyjnych, Współpraca z działem produkcji przy wprowadzaniu projektów, Przeprowadzanie testów i analiza wyników, Tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Inspektor ds. urządzeń technicznych

    Urząd Dozoru Technicznego   Ostrów Wielkopolski    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Kluczowe obowiązki: Wykonywanie i dokumentowanie badań urządzeń technicznych podlegających dozorowi UDT. Inspekcja urządzeń ciśnieniowych i urządzeń transportu bliskiego. Sprawdzanie kwalifikacji osób obsługujących i konserwujących urządzenia techniczne.
  • Młodszy Konstruktor Mechanik

    Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.   Czerwonak    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Twoje zadania: Opracowanie projektów transformatorów - tworzenie modelu 3D i dokumentacji (nie martw się jeżeli nie masz doświadczenia w projektowaniu, damy Tobie czas na naukę i wdrożenie a w początkowym etapie pracy będziesz przygotowywać rzuty i dokumentację 2D na podstawie otrzymanego...