Praca.pl Praca
Maszynista mazowieckie

Praca Maszynista mazowieckie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 5

  • Maszynista / Maszynistka

    Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Opis stanowiska: Prowadzenie pojazdów kolejowych na zasadach określonych w regulacjach wewnętrznych przewoźnika: SKM1, SKM3, SKM5, SKM8, SKM9, SKM11, SKM13, oraz regulacjach wewnętrznych zarządcy infrastruktury: Ie-1, Ir-1, Ir-9; Znajomość następujących procedur Systemu Zarządzania...
  • Maszynista

    SILVA LS Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    2 dni
    Zadania na stanowisku: Prowadzenie spalinowych pojazdów trakcyjnych i wykonywanie prac manewrowych Wykonywanie czynności kontrolnych przed przystąpieniem do jazdy Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    3 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
  • Palacz kotłowy

    Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach   Garbatka-Letnisko    praca stacjonarna
    16 godz.
  • Maszynista obsługujący urządzenia do napełniania i opróżniania zbiorników

    Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach   Promna    praca stacjonarna
    1 dni