Praca.pl Praca
Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych dolnośląskie

Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych dolnośląskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 4

  • Technik Utrzymania Ruchu

    Dijo Baking Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Twoje zadania: Dbałość o kondycję techniczną powierzonych maszyn i urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji; Diagnozowanie i analizowanie przyczyn awarii; Dokonywanie napraw; Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych; Współpraca z Inżynierami Procesu, Inżynierami...
  • Technik utrzymania ruchu (m/k)

    Trenkwalder   Strzegom    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Zaaplikuj jeśli posiadasz: praktyczną wiedzę techniczną z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, pneumatyki, chęć zdobywania i rozwijania kompetencji w ramach pracy w dziale Utrzymania Ruchu, wykształcenie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

    Praca.pl Sp. z o.o.   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zadania: Monitorowanie pracy linii produkcyjnych oraz zapewnienie sprawności technicznej; Diagnozowanie awarii i szybkie przeprowadzanie niezbędnych napraw; Regularne przeglądy i konserwacja maszyn oraz urządzeń; Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów...
  • Aparatowy

    SEBNAR SEBASTIAN CIESIELSKI   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Twój zakres obowiązków sprawowanie kontroli nad przebiegiem procesu technologicznego; rozwiązywanie problemów operacyjnych; prowadzenie analiz laboratoryjnych niezbędnych do kontroli procesu technologicznego; wykonywanie drobnych napraw i usprawnień urządzeń; przestrzeganie standardów BHP;...