Praca.pl Praca
Netto, Słupsk, rekrutacja online

Praca Netto, Słupsk, rekrutacja online najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca netto pomorskie rekrutacja online najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Magazynu ze znajomością j. niemieckiego lub angielskiego

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową / agencyjna / zlecenie  pełny etat   9 856 - 11 868 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Obowiązki: Przyjmowanie i wydawanie towarów; Organizacja i utrzymanie porządku w magazynie; Współpraca z zespołem; Wymagania: Podstawowy poziom językowy A1 w języku niemieckim lub angielskim Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej;