Praca pup Oława najnowsze oferty pracy

Praca pup dolnośląskie najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Oława

  • Operator wsparcia produkcji (bez doświadczenia)

    AAS Recruitment Sp. z o .o.   Oława    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    8 godz.
    Zakres prac: Wsparcie produkcji w zależności od działu; Obsługa maszyn produkcyjnych; Wymagania: Gotowość do pracy zmianowej; Nastawienie na długotrwałą współpracę; Doświadczenie w pracach produkcyjnych, fizycznych mile widziane, ale nie jest to wymóg konieczny do aplikowania;
  • Doradczyni / Doradca Klienta

    Santander Bank Polska S.A.   Oława, ul. 3 Maja 2a    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    MOC naszej pracy: wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych; budowanie długotrwałych relacji z klientami banku i pozyskiwanie nowych; zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii; realizacja...
  • Serwisant

    HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.   Oława    praca mobilna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody; obsługa serwisowa przydzielonych klientów; naprawy gwarancyjne;
  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.   Oława    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat
    15 dni
    Twoje zadania: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsługi Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie!