Praca pup Zakroczym

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Magazynier

    Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim   Zakroczym    praca stacjonarna
    2 dni
    Zakroczym - oferty pracy bezpośrednio od pracodawców
    Sprawdź teraz

Praca pup mazowieckie najnowsze oferty pracy

Oferty pracy Zakroczym

  • Operator Maszyn (do nauki)

    KGL S.A.   Zakroczym    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   6 000 - 6 500 zł brutto/mies.
    2 dni
    Twój zakres obowiązków: wsparcie procesu produkcji poprzez wykonywaniu prac okołoprodukcyjnych: paletowanie i owijanie kartonów, porządek na hali produkcyjnej; po przeszkoleniu i awansie – obsługa maszyn produkcyjnych; prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; bieżąca kontrola jakości...
  • Kierownik Techniczny Obiektu

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Zakroczym    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator
    2 dni
    Obowiązki Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej, Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta, Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej, Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w...
  • Pracownik Ochrony

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Zakroczym    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa zlecenie
    8 dni
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wydawanie kart i kluczy, Obserwacja osób wchodzących i wychodzących, Czuwanie nad porządkiem na obiekcie, Obsługa monitoringu, Centralki PPOZ, BMS, Raportowanie pracy. WYMAGANIA: Wymagane zaświadczenie o niekaralności, Znajomość obsługi komputera, Mile widziana...