Praca.pl Praca
slusarz, rekrutacja online

Praca slusarz, rekrutacja online

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Ślusarz, metalowiec, mechanik konstrukcyjny z j. niemieckim

    Dremo Personaldienstleistung GmbH   Niemcy, Plauen
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    6 dni
    Obowiązki: montaż i produkcja elementów mostów czynności przygotowawcze i uzupełniające; Wymagania: ważny certyfikat spawalniczy 135 MAG; komunikatywna znajomość języka niemieckiego; gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (pon.-pt.) prawo jazdy + samochód;
  • Ślusarz narzędziowy

    Praca.pl Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    13 dni
    Opis stanowiska: prace ślusarskie przy naprawach bieżących, przeglądach i konserwacji form wtryskowych/ciśnieniowych, montaż/demontaż form, wykonywanie nowych form wtryskowych.
  • Szlifierz

    13 dni
    Opis stanowiska: samodzielna obsługa szlifierki, szlifowanie elementów do wykrojników i form zgodnie z rysunkiem technicznym, wykonywanie napraw bieżących, sprawdzanie wymiarów i kształtów, bieżąca kontrola jakości.