Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

SAP Hybris Architekt / Konsultant

Nigel Frank International
wielkopolskie
praca stacjonarna
2180 dni temu

Dla naszego klienta - globalnej firmy konsultingowej, poszukujemy architekta / konsultanta SAP Hybris, który podejmie się wymagającej, ale bardzo satysfakcjonującej pracy nad międzynarodowymi projektami.

Projekty polegają na wdrożeniach nowych rozwiązań IT dla klientów zajmujących się handlem detalicznym i hurtowym.

Nr ref.: EH17042018
Stanowisko:
  • Wdrożenia rozwiązań eCommerce / Omni-Channel oparte o Hybris,
  • Projektowanie rozwiązań eCommerce,
  • Analiza oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów z wydajnością platformy,
  • Analiza i pomoc w rozwiązywaniu złożonych problemów związanych z bezpieczeństwem platformy,
  • Projektowanie i budowa optymalnej warstwy integracyjnej z zewnętrznymi systemami i narzędziami wspierającymi e-commerce na szeroką skalę,
  • Zachowaniem najlepszych praktyk w temacie integracji systemów i bezpieczeństwa,
  • Bezpośredni kontakt z klientem (sektory FMCG, Retail) w zakresie rozwiązań e-commerce/ omni-channel przy realizacji największych globalnych projektów,
  • Współpraca z klientami w zespołach projektowych przy projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań Digital,
  • Bieżąca współpraca z zespołami deweloperskimi calem koordynacji działań oraz zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań.
Preferowane doświadczenie:
  • Doświadczenie w pracy w obszarze integracji Hybris,
  • Doświadczenie w obszarze budowy/projektowania warstw integracji,
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów wydajnościowych i bezpieczeństwa,
  • Doświadczenie przy tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • Doświadczenie i znajomość najlepszych praktyk wytwarzania i utrzymania oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie dużym plusem.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Karnety sportowe,
  • Vouchery lunchowe,
  • Firmowa karta kredytowa.
  • Prace nad projektami o skali globalnej, dla klientów będących liderami w swoich branżach,
  • Bogaty budżet na szkolenia zagraniczne oraz certyfikację,
  • Możliwości rozwoju poprzez pracę na skomplikowanych, wielkoskalowych projektach - zarówno pod względem technologicznym jak i od strony procesów biznesowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy, cykliczne spotkania integracyjne, możliwość rozwoju pozazawodowego – kluby tematyczne,